Rozwój w Toastmasters

Rozwój w Toastmasters oparty jest o ścieżki edukacyjne starannie przygotowane, aby spełniać wymagania dzisiejszego świata pod kątem liderstwa, przemawiania publicznego i mentoringu. Każdy aktywny członek klubu w ramach swojego członkostwa ma dostęp do wybranej ścieżki i zawartej w niej materiałów edukacyjnych w postaci filmów, podręczników i dokumentów pomocniczych. Wszystko po to, by Twój rozwój był adekwatny do Twoich osobistych potrzeb.

Odpowiadając na zmieniający się wokół nas świat biznesu i nie tylko, Toastmasters również się zmienia. Dlatego od 2019 roku dostępny jest nowy program edukacyjny Pathways. Jest to kompleksowy i spersonalizowany system składający się z aż 11 różnych ścieżek edukacyjnych. Dzięki temu członkowie mogą jeszcze lepiej wybierać interesujący ich kierunek rozwoju.

 
 

Jeśli jesteś już członkiem klubu Toastmasters i chcesz wybrać odpowiednią dla siebie ścieżkę, udaj się na oficjalną stronę Toastmasters International . Tam będziesz mógł dokonać zapisu i wybrać swoje projekty. Po więcej informacji możesz również zgłosić się do Wiceprezesa ds. Edukacji w swoim klubie.