Dołącz do Nas

Kto może dołączyć do Toastmasters?

Wszystkie osoby, które chcą doskonalić umiejętność publicznego przemawiania i liderstwa!

W klubach Toastmasters można spotkać pełen przekrój ludzi w każdym wieku i z każdej branży. Mamy w naszych szeregach prezesów spółek, lekarzy, prawników, radnych. Ale też studentów i marzących o szybkim awansie pracowników korporacji.

Mamy jeden warunek – musisz mieć ukończone 18 lat.

Przed przystąpieniem do Klubu możesz ZA DARMO wziąć udział w 4 spotkaniach jako gość. W tym czasie możesz na własne oczy sprawdzić, jak działamy.  Lub też po raz pierwszy pojawić się na scenie!

Przystępując już jako członek poprosimy Cię o „wpisowe” w wysokości 100 zł – to koszt przystąpienia do światowej organizacji Toastmasters International – tę opłatę umieszczasz tylko raz. Opłatą stałą każdego członka jest półroczna składka w wysokości 250 zł. W ramach tych opłat stajesz się aktywnym członkiem, bierzesz udział w spotkaniach i otrzymujesz materiały edukacyjne do funkcji oraz wybranej przez Ciebie ścieżki (Pathways).

Zgłoś się do naszego Wiceprezesa ds. Członkostwa mailowo toastmasterspoznan@gmail.com lub będąc już na spotkaniu klubu. Zapytaj, wypełnij deklarację z linku poniżej i stań się członkiem Toastmasters!

Oferta Toastmasters od wielu lat jest najbardziej korzystną na rynku pod każdym względem!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o przyłączeniu do klubu znajdziesz pod tym LINKIEM