Pathways

Ścieżki Pathways to nowe podejście do edukacji w strukturach Toastmasters International. Do tej pory rozwój opary był o dwa podręczniki. Od niedawna jednak, nowi członkowie mają możliwość wyboru swojego rozwoju aż w 11 różnych ścieżkach. Każda jest zaprojektowana tak, aby wzmacniać kluczową kompetencję i rozwijać Twoje umiejętności przemawiania publicznego i liderstwa.

Dołączając do Toastmasters przysługuje Ci jedna wybrana ścieżka z darmowymi materiałami w formie elektronicznej. Kiedy zakończysz wybraną ścieżkę, może kontynuować pracę na kolejnych, jednak każda nowa będzie już dla Ciebie płatna.

Zapisać się możesz na stronie Toasmasters International. Zrobisz to poprzez samodzielny wybór ścieżki lub po wypełnieniu ankiety. Ona pozwoli Ci lepiej wybrać obszary do rozwoju i zaprowadzi Cię do odpowiedniej ścieżki. Wystarczy, że po zalogowaniu, ze strony głównej wejdziesz w zakładkę Pathways i tam podążając za wskazówkami wybierzesz kierunek swojego rozwoju.

Poniżej będziesz mógł zapoznać się z celem każdej ze ścieżek w języku polskim.

Mistrzostwo Prezentacji
Strategie Motywacyjne
Praca Zespołowa
Angażujący Humor
Efektywny Coaching
Planowanie Innowacyjne
Wizjonerska Komunikacja
Relacje Strategiczne
Perswazyjny Wpływ
Dynamiczne Przywództwo
Rozwój Zdolności Przywódczych

 

 

Wszystkie ścieżki w jednym miejscu!

Jeden z klubów – Musashi Urawa Community Center – stworzył zestawienie wszystkich projektów zawartych w ścieżkach Pathways. Korzystając z tego pliku można sprawdzić, które projekty znajdują się w ścieżkach, jakie umiejętności są dzięki nim kształtowane oraz przeczytać na czym pokrótce polegają wszystkie projekty.
Taki zbiór informacji pomoże każdemu z nas odszukać cele projektu i dobrać je do naszych pomysłów na działania i mowy.
Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy ten plik na język polski! Nie jest to oficjalny dokument, ale wierzymy, że ułatwi orientowanie się w celach projektów i wybieranie tych, które odpowiadają nam najbardziej.