Spotkania ONLINE Toastmasters Poznań

Toastmasters to przede wszystkim nauka. Wymiana wiedzy, pozyskiwanie jej ze ścieżek edukacyjnych i realizowanych projektów. Przychodzi jednak taki moment, w którym organizacja sama w sobie musi się czegoś nauczyć.

Taką ogromną lekcją rozpoczął się dla nas marzec 2020 roku, gdy globalnie podjęto decyzję, że w celach prewencyjnych odradza się, a później wręcz zabrania spotkań w grupach. W związku z tym organizacja dynamicznie musiała się nauczyć i dostosować, aby nieprzerwanie działać.

Klub Toastmasters Poznań nie jest wyjątkiem, dlatego od 18 marca 2020 do odwołania wszystkie spotkania będą odbywać się Online w formie telekonferencji. Jest to lekcja, którą prędzej czy później musielibyśmy odrobić. Dziś, krok po kroku uczymy się narzędzi, które pozwolą nam nieprzerwanie spotykać się i kontynuować piękną środową tradycję. Dlatego nie zmieniamy dnia, nie zmieniamy godziny – zamieniamy jedynie dotychczasowe sale wykładowe na nasze własne domy, a oczami i uszami będą nasze urządzenia elektroniczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby mimo warunków, w jakich przyszło nam pracować dostarczać wszystkim – gościom i członkom klubu – ogromną wartość i radość. Radość wynikającą z uczenia się, realizacji pasji i wymiany doświadczeniami.

Spotkania Klubu Toastmasters Poznań do odwołania odbywają się w środy o 19:00 na platformie Webex. Każdorazowo na wydarzeniu na portalu Facebook podawany jest bezpośredni link do konferencji oraz wskazówki do logowania się. Na pierwszym spotkaniu Online 18 marca było aż 52 uczestników! To więcej niż kiedykolwiek na spotkaniu stacjonarnym. Aby zapewnić wszystkim komfort uczestniczenia w spotkaniu przedstawiamy krótki instruktaż, zarówno dla gości, mówców jak i osób funkcyjnych. Znajdują się tam najważniejsze informacje o tym, jak przygotować się do spotkania. Mamy nadzieję, że będziemy dalej co środę spotykać się w tak licznym, a może nawet bardziej, gronie!