Chcesz poznać najbardziej efektywny i przyjemny sposób na naukę przemawiania i umiejętności liderskich? Odpowiedź jest tylko jedna – Toastmasters. Przyjdź na wyjątkowe spotkanie Toastmasters i przekonaj się sam.
Klub Toastmasters Poznań to miejsce w którym uczymy się przemawiać publicznie oraz jak stawać się dobrymi liderami. To miejsce gdzie spotkasz ludzi z pasją, otwartych, zaangażowanych w rozwój osobisty!

 

Aby podkręcić temperaturę i wykorzystać letnią aurę, spotkanie odbędzie się w plenerze – w parku Dąbrowskiego przy Starym Browarze!

W trakcie spotkania będziemy mieli okazję usłyszeć mowy przygotowane a także wysłuchać cennych wskazówek podczas sesji ewaluacji. Chcesz sam wystąpić ale nie jesteś klubowiczem? Nie ma problemu – zgłoś się na spotkaniu do konkursu gorących pytań. Każdy będzie mógł sprawdzić się w trakcie sesji gorących pytań w trakcie którego prowadzący konkurs będzie zadawać wybranym osobom łatwe ale zaskakujące pytania na które będą musiały odpowiadać przez co najmniej minutę. Dzięki konkursowi gorących pytań można ćwiczyć kreatywność, kontakt z publicznością oraz wychodzenie poza strefę komfortu.

UWAGA WAŻNA INFORMACJA
Ze względu na plenerowy charakter spotkania, przygotujcie:
<ul>
<li>podkładki do pisania,</li>
<li>wygodne siedzenie aby ulokować się na zielonej trawie w parku.</li>
</ul>
(Będzie można korzystać z leżaków dostępnych w parku w zależności od ich dostępności)
Miejsce spotkania: Park Dąbrowskiego, Stare Miasto 60-101 Poznań