Jesienna Konferencja Okręgu C Dystryktu 108

Jeszcze nie słyszałeś? Jesienna Konferencja Okręgu C, jest już za rogiem! Największe Toastmasterowe wydarzenie Okręgu tym razem w Poznaniu. Miasto know how zaprasza na moc prelekcji, wiedzy i integracji!

Razem jesteśmy silniejsi. Rok 2020 wystawił naszą cierpliwość na próbę, wiele klubów rozdzielając na długie tygodnie, a nawet miesiące. Nauka życia w nowej rzeczywistości była dużym wyzwaniem dla każdego prywatnie i zawodowo. Także kluby Toastmasters na całym świecie stanęły przed ogromnym wyzwaniem spotkań online, zdalnych konkursów, zebrań i konferencji. Nie ma więc, lepszego przykładu na siłę i moc wspólnoty i współpracy – daliśmy radę i spotykaliśmy się dalej.

Niech więc zwieńczeniem tego roku pełnego wyzwań i nowych lekcji będzie poznańska konferencja Okręgu C, podczas której będziesz mieć okazję integracji ze wszystkimi klubami zachodniej ściany Polski…i nie tylko!

Ponieważ konkurs Okręgu odbędzie się na początku listopada, poświęcimy dwa dni na pełne ciekawej wiedzy wykłady i spotkania networkingowe.

Już wiesz, że nie może Cię zabraknąć 28 i 29 listopada w Poznaniu.